Ook fruitbomen in bak vindt u bij DouweDokter.nl !Kopen, huren of leasen, mogelijk voor alle bomen op de website!
De laatste jaren neemt de vraag naar fruitbomen in bakken toe. Dit concept hebben wij verder ontwikkeld. Wij verkopen en verhuren oude fruitbomen in bakken. Leasen met volledig onderhoud is ook een optie. |
Karakteristieke historische fruitboom in (mobiele) bak in uw tuin, op het terras, ter verfraaiing van uw bedrijfspand of als aankleding van een evenement, winkelstraat of pleinen. De fruitbomen worden geplaatst in een duurzame houten bak gemaakt van oude Franse fruitkisten. Staat de boom u in de weg of gaat u verhuizen? Boom in bak is mobiel!
Bij het leveren van een boom in bak ontvangt u regelmatig een bericht met tips en adviezen over het onderhoud van de boom.
Te koop vanaf € 395,- (incl. BTW), eventuele plant- en transportkosten in overleg
Te huur (ook voor evenementen) vanaf € 10,- per dag (incl. BTW) excl. transport
Ons motto is: Niets is onmogelijk.
LET OP! Niet alle bomen, wel bijna alle, staan op de website dus neem bij specifieke wensen altijd even contact met ons op!
Impressie van enkele fruitbomen in bak
Op de foto's ziet u mooie bloeiende, knoestige perenbomen in allerlei maten in duurzame houten bakken gemaakt van oude Franse fruitkisten.